Sochy v akci

4.00 z 5
(Hodnocení: 2)

Pořadí v žebříčku BoardGameGeek:
Neznámé

Originální název:
Sochy v akci
Rok vydání:
2015
Počet hráčů:
3 až 14
Věk:
Hra je určena pro dospělé hráče a pro rodiny s dětmi od 10 let.
Doba hraní:
Krátká hra – do 30 minut

Katalogové číslo: 13081. Kategorie: , . Štítek: .

Popis hry

V této hře se snažíte zjistit, koho nebo co představují vaši zkamenělí přátelé. Je Zuzka mýval, nebo tuleň? Sedí Adam v kostelní lavici, nebo na elektrickém křesle? V každém kole se všichni kromě jednoho hráče (sběratele) snaží zkamenět v pozici, která co nejlépe vystihuje některou z osobností, míst či jiných věcí zobrazených na aktuální kartě sbírky. Jakmile jsou všichni připraveni, vstoupí sběratel do místnosti, prohlédne si nabízenou kartu sbírky a zkusí uhodnout, kdo je kdo.

Další informace

Počet hráčů

3 až 14

Věk hráčů

Od 10 let

Doba hraní

Krátká hra do 30 minut

Počeštění

Kompletně česká hra dostupná v ČR

Rok vydání

2015

Výrobci

MINDOK

Hra/Rozšíření

Samostatná hra

Články na Hrajeme.cz:

2 hodnocení k Sochy v akci

 1. Gingi
  4 z 5

  :

  Párty hra, která je založená na jiným principu než je člověk zvyklý. Nehýbe se, nemluví ani nekreslí, jen statický stojí. Hráli jsme v 7mi lidech a přišlo nám to jako ideální počet. Jeden šel za dveře a my jsme si plně rozebrali slova z kartičky – tudíž byla větší šance, že nás uhodne. Hra není tak úplně o vítězi jako o zábavě. Některá témata kartiček jsou obzvláště zábavná.
  Hru doporučuju jako jinou variantu párty her, u které si užijete neskutečně srandy!

 2. ladyarcher
  4 z 5

  :

  Jiz jsme vyzkouseli, sice jen ve trech hracich a na par kartickach, ale vypada to jako fajn zabava. Prohledli jsme i spoustu dalsich karticek a nedovedu si napriklad predstavit, jak bych predvedla pisen Kakaová od Káji Gota.
  Princip hry je trosku odlisný od jiných party her a proto zajimavy. Mozna je trosku skoda, ze vzdy jeden z hracu musi za dvere, protoze pokud se ostatni budou dlouho rozmyslet, asi to nebude uplne velka zabava.

Přidat hodnocení hry