Panic Lab

4.43 z 5
(Hodnocení: 7)

Pořadí v žebříčku BoardGameGeek:
3916

Originální název:
Panic Lab
Rok vydání:
2012
Počet hráčů:
2 až 10
Věk:
Hra je určena pro dospělé hráče a pro rodiny s dětmi od 8 let.
Doba hraní:
Krátká hra do 20 minut
Doporučení rodiny:
Určitě vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti.
Doporučení hráče:
Určitě vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti.

Katalogové číslo: 13019. Kategorie: , . Štítek: .

Popis hry

Postřehová hra, ve které hráči mají nalézt měňavku, která utekla z laboratoře. Kostky určí její podobu, kterým směrem utekla a ze které laboratoře. Boduje hráč, který ji určí nejrychleji. Pozor si ale musí dát na mutační komory, kterými měňavka může projít. V nich dokáže změnit tvar, barvu i vzor.

Další informace

Počet hráčů

2 až 10

Věk hráčů

Od 8 let

Doba hraní

Krátká hra do 30 minut

Počeštění

Kompletně česká hra dostupná v ČR

Rok vydání

2012

Výrobci

ALBI

Hra/Rozšíření

Samostatná hra

Pravidla:

Odkazy:

Video:

 

7 hodnocení k Panic Lab

 1. vendulala
  4 z 5

  :

  Vražedná postřehová hra! Může mít několik úrovní obtížnosti – pro nejmenší děti vynechávám i průchody do klimatizace, měnící komory naopak dávám hlavně těm větším a dospělým. Tlak na „nejrychlejší“ a správnou volbu je hrozný, zvlášť když musíte sledovat a rychle vyhodnotit hned tři kostky plus zkratky v potrubí, kterým ty mrchy proklouznou a to nemluvím o měnící komoře. Pravda je, že i dospělí zvládnou jen několik kol a potom šílí 🙂 Jako doplněk k ostatním hrám ale celkem doporučuju, ve své kategorii je opravdu fajn.

 2. Gingi
  4 z 5

  :

  Brutální postřehovka, která je dobrou volbou pro ty, kterým klasický postřehovky (dobble, duch) přijdou až moc jednoduchý. Výhodou je možnost hrát dvě obtížnost bez ventilací a s ventilacema, který hru ještě o trochu ztíží. Za mě skvělá hra, ale bohužel ji moc nehrajeme, protože tady se velmi projeví rozdíly, pokud někomu hra nejde (ostatní členi rodiny).

 3. Slado42
  4 z 5

  :

  Příjemná postřehovka za pár korun. Není vůbec tak jednoduchá jak se může na první pohled znát. Navíc se mi moc líbí jednotlivé příšerky, které vypadají moc roztomile.

 4. Miaou Driver
  4 z 5

  :

  Ahoj. Pěkná postřehová hra o lovení příšerek, které utekly z laboratoře. Líbí se mi, že je možné hrát v několika „výkonostních“ úrovních, takže si zahraje každý, včetně menších dětí. Na dlouho je ale s touhle hrou nezabavíte.

 5. valchy
  5 z 5

  :

  Panic Lab je hodně dobrá postřehová hra. Hra je občas opravdu těžká a občas se do toho zamotáte tak že maté problém příšerku najít i po pěti minutách. Nejlepší ze všech karet jsou ventilátory s nimi to je opravdu velice zábavné. Hra se hraje nejlépe ve větším počtu hráčů min. 5 pak z toho je opravdu velice zábavná hra. Jednoduchá hra pochopí snad každý ale najít správnou příšerku je o něco těžší.

 6. Michal
  5 z 5

  :

  Nej postřehovka 🙂

 7. jarmuk
  5 z 5

  :

  Za mě jedna z nejlepších postřehovek

Přidat hodnocení hry