Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2020

Deskofobie představuje a recenzuje Myth


Nový díl Deskofobie se podíval na hru Myth, respektive na to, co obsahuje krabice. Tato hra vznikla v loňském roce a byla financována prostřednictvím komunitního financování Kickstarter.com. Myth je kooperativní hra pro 2–5 hráčů na fantasy téma. Hráči v ní společnými silami bojují proti temnotě (kterou zastupuje samotná hra). Jedná se o velkou dobrodružnou hru, která kombinuje RPG s deskovou hrou. Hraje se podle zvolených scénářů či herních módů. Akce hráčů jsou řízeny kartami, každý hrdina má přitom vlastní balíček.

Unboxing hry Myth (délka videa: 15:15 min.):

Nový díl Deskofobie S03E12 je celý o hře Myth (délka videa: 20:06 min.). Mimo jiné se dozvíte, v čem je tato hra jedinečná a kde jsou její limity a zvláštnosti (například některé situace pravidla neřeší, a je na vás, jak se k nim postavíte).

Nakonec je tu Petrova recenze, která shrnuje hodnocení hry Myth. Dozvíte se, s čím musíte počítat, pokud se pro tuto hru rozhodnete, ale i to, co umožňuje a v čem je originální. A jaký je závěrečný verdikt? Podívejte se (délka videa: 16:46 min.):

 

Odkaz: Myth na BoardGameGeek (en)

 

 

DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář