Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Aukce o hru Zima mrtvých: Cesty osudu


Zapojte se do aukce o jediný kus české verze hry Zima mrtvých: Cesty osudu a získejte hru téměř o měsíc dříve, než dorazí zásilka her do obchodů. Aukce bude probíhat v následujících dnech od 5. do 11. listopadu na Hrajeme.cz formou přihazování do komentářů pod tímto článkem.

Aktualizace 9. 11.: Vydraženou částku MindOK doplní o částku ve stejné výši a věnuje na pomoc potřebným podle přání vítěze aukce.

Zima mrtvých je kooperativní hra se silným příběhem a krásným zpracováním apokalyptické atmosféry, kde jde o přežití kruté zimy plné oživlých mrtvých. Všichni členové kolonie posledních přežívajících musí být schopni spolupracovat s ostatními, aby dokázali odvrátit hrozící nebezpečí, vyřešit krizové situace, zajistit dostatek potravin a dalšího potřebného materiálu. Přitom je třeba udržet na dostatečné úrovni morálku celé kolonie. Zároveň má ale každý člen vlastní skryté cíle, který vyplývá z niterných psychologických pohnutek. Často budete postaveni před dilema volit mezi prospěchem celé skupiny a svým vlastním.

Termín aukce: 5.–11. listopadu 2015 (poslední platný příhoz 23:59) – aukce byla ukončena

Podmínky aukce:

Podobně jako v dražebních hrách i v této aukci nakonec rozhodne štěstí v boji s rychlostí internetu a dobrý odhad spoluhráče.

  • Připojte komentář pod tuto aukci s nabízenou částkou, která musí být vyšší než nabídka předcházející. Nejnižší výše příhozu je 10 Kč, děkujeme za dodržení této podmínky. Odeslaný příhoz není možné vrátit ani smazat. Začínáme od 0 Kč.
  • K připojení komentáře je nutná registrace zde na Hrajeme.cz. Pokud nejste dosud registrováni, zaregistrujte se prosím dříve než v závěru aukce (stačí vám platná e-mailová adresa a zvolené uživatelské jméno). Nabídky zaslané jinou formou nebudou do aukce zařazeny.
  • Výherce kontaktujeme e-mailem.

 

Zimu mrtvých dává do aukce vydavatel hry MindOK.

MindOK

 

 

 

 

 

26 Komentáře
  1. Pingback: Deskofobie představuje Zimu mrtvých: Cesty osudu | Hrajeme.cz |

Napsat komentář